wtorek, 15 października 2013

Warsaw Fashion Weekend / part I

The Dumplings - How Many Knives

                W Centrum EXPO XXI w dniach 4 - 6 października odbyła się piąta edycja Warsaw Fashion Weekend. Tym razem była to edycja Szwajcarska. Mogliśmy zobaczyć takich projektantów jak : ASANDRI, CLAUDIA GÜDEL, TOUJOURS TOI & FAMILY AFFAIRS, PARADIS DES INNOCENTS, LITTLE BLACK DRESS, JULIE EGLI, YVY. 
Z polskich projektantów możemy wyróżnić m.in - VIOLĘ ŚPIECHOWICZ, MUSES, HALINĘ MROŻEK czy MONIKĘ PTASZEK.
Bardzo przypadł nam do gustu pokaz chartytatywny LaBohemia dla Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" przy akompaniamencie fenomenalnego zespołu "The Dumplings". Koszulki, jakie mieli na sobie modele były świetne i stworzone w szczytnym celu. W pokazie poszli m.in. Ramona Rey, Dorota Naruszewicz, Michał Malitowski.
Przy pokazie "Młodzi Młodym" mogliśmy posłuchać zespołu "The &". Dodatkową atrakcją było prowadzenie wydarzenia przed Łukasza Jakóbiaka z "20m2", dzięki któremu zespół "The Dumplings" zagościł na WFW.
Jak zwykle na stoiskach mogliśmy nabyć ubrania i akcesoria w bardzo atrakcyjnych cenach ! My skusiłyśmy się na czapki "HI MOM" i "TROUBLE MAKER" marki REBELL :) 
               Imprezę zamknął pokaz marki "Muses", którymi właścicielkami są Natasza Urbańska i Agnieszka Komornicka. Nam osobiście bardzo przypadł on do gustu, a jeśli Wam coś wpadło w oko odwiedźcie koniecznie butik "Muses" w nowo otwartej galerii Plac Unii !

Zdjęcia przedstawimy w dwóch postach, ponieważ zrobiłyśmy ich tyle, że aparat w pewnym momencie odmawiał posłuszeństwa. Niestety nie sfotografowałyśmy każdego pokazu, bo nie zawsze udało się zająć dobre miejsce. Ale cieszmy się tym co jest ! :) Dzisiaj zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazów RINY COSSACK, LABOHEMIA i Młodzi Młodym. Miłego oglądania !RINA COSSACKLABOHEMIA dla Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"


MŁODZI MŁODYM - Pokaz Młodych Polskich Projektantów


 
 


I jeszcze "odrobinę" gadżetów... :)

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz