środa, 5 marca 2014

New place

Hej Kochani !
     Wiemy, że w ostatnim czasie zaniedbałyśmy trochę wstawianie nowych postów, ale wszystko to spowodowane było tym, że brałyśmy udział w kilku sesjach zdjęciowych i najzwyczajniej w świecie nie dałyśmy rady wszystkiego ogarnąć... ;) Obiecujemy poprawę. Poza tym wracamy do Was z nowymi pomysłami :)   
     Jeśli śledzicie nas na Facebooku to pewnie wiecie, że na Walentynki organizowany był konkurs, w którym do wygrania była metamorfoza. Efekty już niebawem pojawią się na blogu :)
     Wcześniej brałyśmy udział również w sesji zdjęciowej o tematyce pin-up, którą również za jakiś czas będziecie mogli tutaj oglądać. Mamy również nadzieję, że takie sesje tematyczne będą organizowane przez nas coraz częściej, bo świetnie się bawiłyśmy a ponad to jest okazja, żeby pokazać Wam coś innego niż tylko stylizację i makijaże na naszej osobie, ponieważ zapraszamy do sesji inne dziewczyny :) Jak Wam się podoba taki pomysł?
     Nowością jest również nasz kanał na YouTube - będziecie tam mogli oglądać filmiki z przygotowań do różnych projektów i sesji zdjęciowych, jak również nasze makijaże no i oczywiście lepiej nas poznać. Już nie możemy się doczekać żeby pokazać Wam efekty naszej pracy, ale potrzebujemy jeszcze chwilkę na uporządkowanie wszystkiego !
Pozdrawiamy !
     Zdjęcia naszego nowego miejsca pracy. Postanowiłyśmy coś zmienić i tak oto powstał nasz mini kącik, ochrzczony już przez naszego fotografa "ołtarzykiem" więc niech będzie... ;)

3 komentarze:

  1. czekamy z niecierpliwością...

    OdpowiedzUsuń
  2. zapowiada się interesująco, zobaczymy... :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale ładnie to urządziłyście.:)

    OdpowiedzUsuń